CIGW160808EHR47MLC Samsung Electro-Mechanics
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 0.47UH 3A 0.043 OHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 43mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 3 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 0.47UH 3A 0.043 OHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 43mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 3 A.
Інші пропозиції CIGW160808EHR47MLC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIGW160808EHR47MLC CIGW160808EHR47MLC Виробник : Samsung Electro-Mechanics Samsung_4_13_2022_CIGW160808EHR47ML_Datasheet-2939267.pdf Power Inductors - SMD 0.47uH, +/-20%, 0603, L Type, Wire wound