CIGW252010EH4R7SNE
CIGW252010EH4R7SNE Samsung Electro-Mechanics
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 4.7UH SMD
Tolerance: ±0.3nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Inductance: 4.7 µH
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH SMD, Tolerance: ±0.3nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Inductance: 4.7 µH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIGW252010EH4R7SNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics Power Inductors - SMD CIGW,Wire wound,1008,4.7uH,1.0?,7 embossed,-0.3 0.3nH