CIGW252010GLR47MNF Samsung Electro-Mechanics
CIGW252010GLR47MNE_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 0.47UH 5.1A 0.02 OHM S
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 20mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5.1A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 5.9 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 0.47UH 5.1A 0.02 OHM S, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 20mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5.1A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 5.9 A.