CIGW322512KMR68MLE
CIGW322512KMR68MLE Samsung Electro-Mechanics
Samsung_4_13_2022_CIGW322512KMR68ML_Datasheet-2939261.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Power Inductors - SMD 0.68uH, +/-20%, 1210, L Type, Wire wound
на замовлення 1254 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 0.68UH 5.1A 0.0185 OHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 18.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5.1A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 680 nH, Current Rating (Amps): 6.9 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIGW322512KMR68MLE Виробник : Samsung Electro-Mechanics Description: FIXED IND 0.68UH 5.1A 0.0185 OHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 18.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5.1A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 6.9 A