CIGW404020KM1R0MLF
CIGW404020KM1R0MLF Samsung Electro-Mechanics
Samsung_4-13-2022_CIGW404020KM1R0ML_Datasheet.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Power Inductors - SMD 1uH, +/-20%, 1616, L Type, Wire wound
на замовлення 45555 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 9.3A 15.5 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.161" L x 0.150" W (4.10mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 15.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 7.9A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1515, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 9.3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIGW404020KM1R0MLF Виробник : Samsung Electro-Mechanics Description: FIXED IND 1UH 9.3A 15.5 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.161" L x 0.150" W (4.10mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 15.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 7.9A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1515
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 9.3 A