CIGW404020KMR68MLF Samsung Electro-Mechanics
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 0.68UH 10.1A .0084 OHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.161" L x 0.150" W (4.10mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 8.4mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 10.1A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1515
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 10.8 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 0.68UH 10.1A .0084 OHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.161" L x 0.150" W (4.10mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 8.4mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 10.1A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1515, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 680 nH, Current Rating (Amps): 10.8 A.
Інші пропозиції CIGW404020KMR68MLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIGW404020KMR68MLF CIGW404020KMR68MLF Виробник : Samsung Electro-Mechanics Samsunf_4-13-2022_CIGW404020KMR68ML_Datasheet.pdf Power Inductors - SMD 0.68uH, +/-20%, 1616, L Type, Wire wound