CIH02T12NJNC
CIH02T12NJNC Samsung Electro-Mechanics
CIH02T_ds.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 12NH 140MA 2.4 OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.4Ohm Max
Q @ Freq: 3 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 3.5GHz
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 01005 (0402 Metric)
Height - Seated (Max): 0.009" (0.22mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 12 nH
Current Rating (Amps): 140 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 12NH 140MA 2.4 OHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 01005 (0402 Metric), Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.4Ohm Max, Q @ Freq: 3 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 3.5GHz, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 01005 (0402 Metric), Height - Seated (Max): 0.009" (0.22mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 12 nH, Current Rating (Amps): 140 mA.