CIH03Q9N1JNC
CIH03Q9N1JNC Samsung Electro-Mechanics
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 9.1NH 170MA 730MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 730mOhm Max
Q @ Freq: 13 @ 500MHz
Frequency - Self Resonant: 4GHz
Inductance Frequency - Test: 500 MHz
Inductance: 9.1 nH
Current Rating (Amps): 170 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 9.1NH 170MA 730MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 730mOhm Max, Q @ Freq: 13 @ 500MHz, Frequency - Self Resonant: 4GHz, Inductance Frequency - Test: 500 MHz, Inductance: 9.1 nH, Current Rating (Amps): 170 mA.
Інші пропозиції CIH03Q9N1JNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIH03Q9N1JNC CIH03Q9N1JNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics Description: FIXED IND 9.1NH 170MA 730MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Type: Multilayer
Q @ Freq: 13 @ 500MHz
Inductance: 9.1 nH
Current Rating (Amps): 170 mA