CIL10J2R2KNC
CIL10J2R2KNC Samsung Electro-Mechanics
CIL10_Series.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 2.2UH 15MA 1.15OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Samsung CIL,Thin film,0603,2.2uH,-?,7 paper,-10 10%.