CIL10J3R9KNC
CIL10J3R9KNC Samsung Electro-Mechanics
CIL10_Series.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 3.9UH 15MA 1.7OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Samsung CIL,Thin film,0603,3.9uH,-?,7 paper,-10 10%.