CIL10S150MNC
CIL10S150MNC Samsung Electro-Mechanics
CIL10_Series.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 15UH 1MA 1.7OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Samsung CIL,Thin film,0603,15uH,-?,7 paper,-20 20%.