CIL10S180KNC
CIL10S180KNC Samsung Electro-Mechanics
CIL10_Series.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 18UH 1MA 1.85OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Samsung CIL,Thin film,0603,18uH,-?,7 paper,-10 10%.