CIL10S220KNC
CIL10S220KNC Samsung Electro-Mechanics
CIL10_Series.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 22UH 1MA 2.1 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Samsung CIL,Thin film,0603,22uH,-?,7 paper,-10 10%.