CIL10Y100MNC
CIL10Y100MNC Samsung Electro-Mechanics
CIL10_Series.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 10UH 5MA 2.55OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Samsung CIL,Thin film,0603,10uH,-?,7 paper,-20 20%.