CIL10Y5R6KNC
CIL10Y5R6KNC Samsung Electro-Mechanics
CIL10_Series.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 5.6UH 5MA 1.55OHM SMD
Написати відгук
Samsung CIL,Thin film,0603,5.6uH,-?,7 paper,-10 10%.