CIL21S330KNE Samsung Electro-Mechanics
CIL21_Series.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 33UH 5MA 1.25 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 1.25Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 400kHz
Frequency - Self Resonant: 13MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 400 kHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 5 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 5MA 1.25 OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 1.25Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 400kHz, Frequency - Self Resonant: 13MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 400 kHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 5 mA.