CIL31Y100KNE Samsung Electro-Mechanics
CIL31_Series.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 10UH 25MA 1 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 1Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 2MHz
Frequency - Self Resonant: 24MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 1206 (3216 Metric)
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 25 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 25MA 1 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 1Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 2MHz, Frequency - Self Resonant: 24MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 1206 (3216 Metric), Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 25 mA.