CIM05N221NC
CIM05N221NC Samsung Electro-Mechanics
CIB_CIM05_ds.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 800mOhm
Part Status: Obsolete
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 220 Ohms @ 100 MHz
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.022" (0.55mm), Current Rating (Max): 200mA, DC Resistance (DCR) (Max): 800mOhm, Part Status: Obsolete, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 220 Ohms @ 100 MHz.