CIM05N750NC
CIM05N750NC Samsung Electro-Mechanics
CIB_CIM05_ds.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FERRITE BEAD 75 OHM 0402 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 300mA
DC Resistance (DCR) (Max): 350mOhm
Part Status: Obsolete
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 75 Ohms @ 100 MHz
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 75 OHM 0402 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.022" (0.55mm), Current Rating (Max): 300mA, DC Resistance (DCR) (Max): 350mOhm, Part Status: Obsolete, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 75 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції CIM05N750NC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIM05N750NC CIM05N750NC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIB_CIM05_ds.pdf Description: FERRITE BEAD 75 OHM 0402 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 300mA
Part Status: Obsolete
Number of Lines: 1