CIM10K252NC
CIM10K252NC Samsung Electro-Mechanics
CIB_CIM10_ds.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FERRITE BEAD 2.5 KOHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.2Ohm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 2.5 kOhms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 2.5 KOHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.037" (0.95mm), Current Rating (Max): 200mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1.2Ohm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 2.5 kOhms @ 100 MHz.