CIM21J222NE
CIM21J222NE Samsung Electro-Mechanics
CIB_CIM21_ds.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FERRITE BEAD 2.2 KOHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 300mA
DC Resistance (DCR) (Max): 700mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 2.2 kOhms @ 70 MHz
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 2.2 KOHM 0805 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Current Rating (Max): 300mA, DC Resistance (DCR) (Max): 700mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 2.2 kOhms @ 70 MHz.