CIP136400010
CIP136400010 Victron Energy
Виробник: Victron Energy
Description: FUSE AUTO 400A 32VAC AUTO LINK
Packaging: Box
Package / Case: Auto Link
Size / Dimension: 2.638" L x 0.748" W x 0.354" H (67.00mm x 19.00mm x 9.00mm)
Fuse Type: Automotive
Mounting Type: Bolt Mount
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 400 A
Voltage Rating - AC: 32 V
на замовлення 99 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE AUTO 400A 32VAC AUTO LINK, Packaging: Box, Package / Case: Auto Link, Size / Dimension: 2.638" L x 0.748" W x 0.354" H (67.00mm x 19.00mm x 9.00mm), Fuse Type: Automotive, Mounting Type: Bolt Mount, Part Status: Active, Current Rating (Amps): 400 A, Voltage Rating - AC: 32 V.