Продукція > ITT CANNON, LLC > CIR06AF-28-15S-F80-13
CIR06AF-28-15S-F80-13 ITT Cannon, LLC
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN PLUG FMALE 35P SILVER CRIMP
Packaging: Bulk
Features: Cable Clamp
Connector Type: Plug, Female Sockets
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 500VAC, 700VDC
Current Rating (Amps): 13A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 35
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 28-15
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Crimp
Contact Finish - Mating: Silver
Part Status: Active
Shell Material: Aluminum Alloy
Shell Finish: Olive Drab Cadmium
Primary Material: Metal
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG FMALE 35P SILVER CRIMP, Packaging: Bulk, Features: Cable Clamp, Connector Type: Plug, Female Sockets, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 500VAC, 700VDC, Current Rating (Amps): 13A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 35, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 28-15, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Crimp, Contact Finish - Mating: Silver, Part Status: Active, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal.