CIR06R32A-5SF80 ITT Cannon, LLC
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN PLUG 5POS STRGHT SKT
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CIR 5C 5#4 SKT PLUG, Features: Coupling Nut, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Female Sockets, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 500VAC, 700VDC, Current Rating (Amps): 80A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 5, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 32-A5, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Crimp, Ingress Protection: Environment Proof, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal.
Інші пропозиції CIR06R32A-5SF80
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIR06R-32A-5S-F80 Виробник : ITT Cannon, LLC CIR_Series_Catalog.pdf Description: CIR 5C 5#4 SKT PLUG
Features: Coupling Nut
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Female Sockets
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 500VAC, 700VDC
Current Rating (Amps): 80A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 5
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 32-A5
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C