CJN800680RJJ
CJN800680RJJ TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773309-2&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: CJN800680RJJ
Packaging: Box
Power (Watts): 800W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Wire Leads
Package / Case: Rectangular Case
Temperature Coefficient: ±440ppm/°C
Size / Dimension: 15.748" L x 2.402" W (400.00mm x 61.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 275°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 2.323" (59.00mm)
Part Status: Obsolete
Resistance: 680 Ohms
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CJN800680RJJ, Packaging: Box, Power (Watts): 800W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Wire Leads, Package / Case: Rectangular Case, Temperature Coefficient: ±440ppm/°C, Size / Dimension: 15.748" L x 2.402" W (400.00mm x 61.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 275°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 2.323" (59.00mm), Part Status: Obsolete, Resistance: 680 Ohms.