Продукція > KYOCERA AVX > CK05BX100KPDIP
CK05BX100KPDIP
CK05BX100KPDIP KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 10pF LS=5.08mm 10%
на замовлення 1687 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук