Продукція > AVX > CK05BX102M
CK05BX102M
CK05BX102M AVX
CK05_06-2400661.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200 VDC 1000 pF BX 20 % 0.2 in
на замовлення 115 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис CK05BX102M AVX