Продукція > AVX > CK05BX120KTR1
CK05BX120KTR1
CK05BX120KTR1 AVX
ck05-06-776191.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200 VDC 12 pF BX 10 % 5.08 mm
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук