CK05BX151M KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded Ceramic, Military/High Reliability, KEMET, MIL-11015, 150 pF, 20%, 200 V, BX, N/A, Lead Spacing = 5.08mm.
Інші пропозиції CK05BX151M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK05BX151M CK05BX151M Виробник : KEMET F3101_MIL_PRF_11015.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded Ceramic, Military/High Reliability, KEMET, MIL-11015, 150 pF, 20%, 200 V, BX, N/A, Lead Spacing = 5.08mm