CK05BX220KTR1 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 22PF 200V 10% 5.08MM.
Інші пропозиції CK05BX220KTR1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK05BX220KTR1 CK05BX220KTR1 Виробник : KYOCERA AVX CK05_06-3180406.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 22PF 200V 10% 5.08MM