CK05BX220M KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 22 pF BX 20% 5.08 mm CK05.
Інші пропозиції CK05BX220M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK05BX220M CK05BX220M Виробник : KEMET F3101_MIL_PRF_11015-1102529.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 22 pF BX 20% 5.08 mm CK05