Продукція > AVX > CK05BX221KTR1
CK05BX221KTR1
CK05BX221KTR1 AVX
CK05_06-2400661.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200 VDC 220 pF BX 10 % 0.2 in
на замовлення 296 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук