CK05BX270KTR1 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200 VDC 27 pF BX 10 % 0.2 in.
Інші пропозиції CK05BX270KTR1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK05BX270KTR1 CK05BX270KTR1 Виробник : AVX ck05-06-776191.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200 VDC 27 pF BX 10 % 0.2 in