CK05BX271KTR1 KYOCERA AVX
CK05-06.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200 VDC 270 pF BX 10 % 5.08 mm.
Інші пропозиції CK05BX271KTR1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK05BX271KTR1 CK05BX271KTR1 Виробник : AVX ck05-06-776191.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200 VDC 270 pF BX 10 % 5.08 mm
товару немає в наявності
CK05BX271KTR1 CK05BX271KTR1 Виробник : KYOCERA AVX CK05_06-3180406.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 270PF 200V 20%