CK05BX272KTR2 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 2700 pF BX 10 % 5.08 mm.
Інші пропозиції CK05BX272KTR2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK05BX272KTR2 CK05BX272KTR2 Виробник : AVX ck05-06-776191.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 2700 pF BX 10 % 5.08 mm