Продукція > KYOCERA AVX > CK05BX471KPDIP
CK05BX471KPDIP
CK05BX471KPDIP KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 470pF LS=5.08mm 10%
на замовлення 1932 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук