Продукція > AVX > CK05BX471KTR2
CK05BX471KTR2
CK05BX471KTR2 AVX
CK05_06-2400661.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200 VDC 470 pF BX 10 % 0.2 in
на замовлення 2261 шт:
Написати відгук