CK06BX103KTR2
CK06BX103KTR2 KYOCERA AVX
CK05_06-3180406.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded MOLDED RADIAL STD
на замовлення 2476 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 0.01uF 10%.
Інші пропозиції CK06BX103KTR2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK06BX103KTR2 CK06BX103KTR2 Виробник : KYOCERA AVX Components ck0506.pdf Cap Ceramic 0.01uF 200V BX 10% Radial 5.08mm 125°C T/R
товару немає в наявності
CK06BX103KTR2 CK06BX103KTR2 Виробник : AVX ck05-06-776191.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 0.01uF 10%