CK06BX104KTR2
CK06BX104KTR2 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded .1UF 100V 10%
на замовлення 2320 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts .1uF 10%.
Інші пропозиції CK06BX104KTR2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK06BX104KTR2 CK06BX104KTR2 Виробник : KYOCERA AVX Components ck0506.pdf Cap Ceramic 0.1uF 100V BX 10% Radial 5.08mm 125°C T/R