CK06BX122K
CK06BX122K KYOCERA AVX
CK05_06-3180406.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1200PF 200V 10% 5.08MM
на замовлення 930 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 1200 pF BX 10% 5.08 mm CK06.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK06BX122K CK06BX122K Виробник : KEMET F3101_MIL_PRF_11015-3316023.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 1200 pF BX 10% 5.08 mm CK06
на замовлення 165 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
CK06BX122K CK06BX122K Виробник : KYOCERA AVX Components ck0506.pdf Cap Ceramic 0.0012uF 200V BX 10% Radial 5.08mm 125°C Bulk
товару немає в наявності
CK06BX122K CK06BX122K Виробник : AVX ck05-06-776191.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 1200pF 10%