Продукція > KEMET > CK06BX224K7990
CK06BX224K7990
CK06BX224K7990 Kemet
f3101_milprf39014.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic 0.22uF 50V BX 10% Radial 5.08mm 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук