CK06BX472KTR1
CK06BX472KTR1 KYOCERA AVX Components
ck0506.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0047uF 200V BX 10% Radial 5.08mm 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 4700pF 10%.
Інші пропозиції CK06BX472KTR1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK06BX472KTR1 CK06BX472KTR1 Виробник : AVX ck05-06-776191.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 4700pF 10%