Продукція > KEMET > CK06BX472M
CK06BX472M
CK06BX472M KEMET
F3101_MIL_PRF_11015.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded Ceramic, Military/High Reliability, KEMET, MIL-11015, 4700 pF, 20%, 200 V, BX, N/A, Lead Spacing = 5.08mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук