CK12BX330K
CK12BX330K KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 33PF 100V 10% 2.54MM
на замовлення 190 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CK12BX330K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK12BX330K CK12BX330K Виробник : KYOCERA AVX Components 239ck05-16.pdf Cap Ceramic 33pF 100V BX 10% Axial 125°C Bulk