CK12BX392KTR1 KYOCERA AVX Components
nods.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
CAP 0.0033UF 100VDC X7R 10% AXL - Tape and Reel
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 3900PF 100V 10%.
Інші пропозиції CK12BX392KTR1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK12BX392KTR1 CK12BX392KTR1 Виробник : KYOCERA AVX CK12_16-3162623.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 3900PF 100V 10%