Продукція > SAMWHA > CK1C476M05005VR
CK1C476M05005VR
CK1C476M05005VR SAMWHA
CK.pdf
Виробник: SAMWHA
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 47uF; 16VDC; Ø5x5.3mm; ±20%; 2000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 47µF
Operating voltage: 16V DC
Body dimensions: Ø5x5.3mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Height: 5.3mm
Diameter: 5mm
Service life: 2000h
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 47uF; 16VDC; Ø5x5.3mm; ±20%; 2000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 47µF, Operating voltage: 16V DC, Body dimensions: Ø5x5.3mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Height: 5.3mm, Diameter: 5mm, Service life: 2000h.