Продукція > SAMWHA > CK1C476M6L006VR
CK1C476M6L006VR SAMWHA
CK.pdf
Виробник: SAMWHA
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 47uF; 16VDC; Ø6.3x5.8mm; ±20%; 2000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 47µF
Operating voltage: 16V DC
Body dimensions: Ø6.3x5.8mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Height: 5.8mm
Diameter: 6.3mm
Service life: 2000h
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 47uF; 16VDC; Ø6.3x5.8mm; ±20%; 2000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 47µF, Operating voltage: 16V DC, Body dimensions: Ø6.3x5.8mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Height: 5.8mm, Diameter: 6.3mm, Service life: 2000h.