Продукція > SAMWHA > CK1H476M6L07KVR
CK1H476M6L07KVR Samwha
CK_Samwha.pdf
Виробник: Samwha
Конденсатор електролітичний низькоімпедансний SMD, С = 47 мкФ, U, В = 50, Точн., % = 20, Ir = 280 мА, R, Ом = 0,68, Розм = 6,3 x 7,7 мм, Тексп, °C = -55...+105, Термін експл., г @ T,°C = 2000 @ 105,... Група товару: Конденсатори Корпус: 6.3x7.7mm Од. вим:
кількість в упаковці: 2000 шт
Написати відгук
Конденсатор електролітичний низькоімпедансний SMD, С = 47 мкФ, U, В = 50, Точн., % = 20, Ir = 280 мА, R, Ом = 0,68, Розм = 6,3 x 7,7 мм, Тексп, °C = -55...+105, Термін експл., г @ T,°C = 2000 @ 105,... Група товару: Конденсатори Корпус: 6.3x7.7mm Од. вим:, кількість в упаковці: 2000 шт.