Продукція > TDK > CK45-B3AD151KYGNA
CK45-B3AD151KYGNA
CK45-B3AD151KYGNA TDK
Виробник: TDK
Ceramic Disc Capacitors D: 5.5mm 1kV 150pF B 10% LS:5mm
Написати відгук