Продукція > TDK CORPORATION > CK45-B3AD221KYNRA
CK45-B3AD221KYNRA TDK Corporation
CK45-RB_Rev02.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 220PF 1KV RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.217" Dia (5.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 220 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 220PF 1KV RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.217" Dia (5.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 220 pF.